Adetime 3 5 gün var hamile miyim ?

Adetime 2 3 4 5 gün kala ben gebe olduğumu anlaya bilir miyim ? Acaba tam olarak hamile olup olmadığımı nasıl anlarım sorunuza cevaplar...
Hamile miyim ?

Değerli gebelikte.net kullanıcıları değerli misafirlerimiz, anne olmak için ne kadar uğraştığınızı ve bu müjdeli haberi vnce kendinize, sonra sevdiklerinize vermek istediğinizi, canınızdan bir parça için uğraştığınızı biliyoruz. Anlamanız gereken şey, planlı gebeliklerde durumun karıştığı. Hep mbebek bebek gibi düşüncelerle yatıp kalkan bir anne adayının belirtileri tam olarak hissetmesi söz konusu olamaz. Genelde en güzeli plansız olan gebeliktir. 

 

Stres yok üzüntü yok, bebek olsun diye uğraşmak yok. Akışına bırakmak gerekiyor bazen bağzı şiyleri. Sonra üç beş ay deneyince bebek olmadığında psikolojik olarak yıkıntılar başlıyor. Relax olmadan bebek sahibi olma durumunuzu emin olun zora sokuyorsunuz. Bebek istiyor iseniz sigara yağlı yiyecekler ve en önemlisi üzüntü, stres durumlarından uzak durmanız gerekiyor. Gebeliğinizi adetinize 2 gün kala oluşmuş ise kesinlikle anlarsınız ister üzerinden geçsin isterse bir iki gün kalsın bhcg kandan gebelik testi ile anlamanız mümkün. 

 

Çok fazla site yada bilgi araştırmayınız bu hususta. En iyi bildiğiniz kendi bildiğinizdir. Hep araştırarak hep bakarak bazen de yanlış bilgilre ulaşabilirsiniz. İnternet ortamında verilen bilgilerin geçerliliği olduğu kadar geçersizliğide var lütfen bunu unutmayın. 

 

Allah, isteyen tüm kullarına nasip etsin anneliği. 

Sevgiler. GEBELİKTE.NET

Benzer Yazılar

Yorumlar