Gebelik Belirtileri

Beta HCG değerlerine göre hamile miyim?

Beta HCG testiyle ilgili merak ettiğiniz tüm etkenleri şimdi sizler için sıralıyoruz. Beta HCG testi nasıl yapılır? Beta HCG yapabilmek için gereken şartlar nelerdir? Gelin detaylara birlikte bakalım.

Aşılamadan Sonraki Hamilelik Belirtileri

Aşılamadan sonraki hamilelik belirtileri nelerdir? Aşılama yaptıranlar, aşıyı yaptırdıkları günden itibaren hangi belirtileri gösterirler merak ediyorsanız mutlaka aşağıdaki bilgilere bir göz atmalısınız.

Sürtünme ile hamile kalınır mı?

Gebelik sitelerine en fazla gelen sorulardan bir tanesi de hiç kuşku yok ki 'sürtünme yoluyla hamile kalınır mı?' Sorusudur. Peki gerçekten sürtünme yoluyla yapılan ilişkilerde hamile kalınma riski var mıdır? Gelin bunu birlikte öğrenelim.

Akıntı ve kasıklarda ağrı var hamile miyim ?

Planlı hamilelik istiyorum ve adetime bir hafta kala kasıklarımda inanılmaz ağrı var ve akıntılarım çoğaldı acaba hamile miyim ?

Adetime 3 5 gün var hamile miyim ?

Adetime 2 3 4 5 gün kala ben gebe olduğumu anlaya bilir miyim ? Acaba tam olarak hamile olup olmadığımı nasıl anlarım sorunuza cevaplar...

Hamilelik belirtileri kaç gün sonra başlar

İlk hamilelik belirtileri ne zaman kaç gün sonra başlar ? Kahverengi lekelenme yada akıntı gebelik belirtisimidir ?

İlk hafta gebelik belirtileri

İlk hafta gebelik belirtileri nasıl anlaşılır ? Hamile olup olmadığımı regl olmadan önce hangi işaret ve belirtilerle anlarım ?

Gebelikte erken belirtiler ne zaman başlar ?

En erken gebelik belirtileri nasıl anlaşılır ? Normal mens dönemi haricinde sizler neler hissedersiniz ?